در حال بارگذاری ...

اعضای کاروان سرزمین برادری با حضور در بیمارستان بعثت سنندج و با اهدای شاخه گل، از کودکان سرطانی و عفونی و همچنین سالخوردگان بیمار عیادت کردند.

به گزارش روابط عمومی «اتحادیه بین المللی امت واحده»، اعضاء کاروان "سرزمین برادری" در ادامه برنامه های خود در استان کردستان و شهر سنندج به دیدار و عیادت کودکان و سالخوردگان بستری شده در بیمارستان بعثت این شهر رفتند و با شاخه گل از آنان عیادت کردند.

این بازدید با حضور چهره هایی همچون ناصر ابراهیمی، مربی و پیشکسوت فوتبال، دکتر علی انتظاری مدیر گروه جامعه شناسی دانشگاه علامه طباطبایی، ناصر برهان آزاد، مستندساز و منتقد، حجت الاسلام دکتر بی آزار شیرازی، ریاست سابق دانشگاه مذاهب اسلامی، سمیه حیدری، قهرمان جودو، نعمت الله سعیدی، نویسنده و منتقد،  ماشاءالله شاهمرادی زاده، بازیگر و  کارگردان و مهدی زمان پور کیاسری، کارگردان و مستندسازو برخی اصحاب رسانه همراه بود که با استقبال رئیس و کارکنان بیمارستان نیز روبرو شد.

بازی و گفت و گوی صمیمانه با کودکان بستری شده، عیادت از برخی سالخوردگان، پذیرایی و گرفتن عکس دسته جمعی پرستاران و کارکنان در جلوی درب بیمارستان با اعضای کاروان "سرزمین برادری"، پایان بخش این حضور صمیمی بود. 
مطالب مرتبط

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران