در حال بارگذاری ...

مراسم استقبال دانشجویی و مردمی از اسرای فلسطینی آزاد شده از بند رژیم صهیونیستی در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد.

 
همزمان با تبادل سری دوم اسرای فلسطینی و در حمایت از انتفاضه و تحقق شعار" فلسطین از نهر تا بحر" عصر روز دوشنبه مراسم استقبال از سه اسیر آزاد شده فلسطینی در محل دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد.
 
در این مراسم که عبدالعلی آل بویه، رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین، حجت الاسلام عبدالکریم عابدینی نماینده دفتر ولی فقیه در این دانشگاه، حجت الاسلام رضوانی نماینده ولی فقیه در سپاه استان، سردار سالار آبنوش فرمانده سپاه استان و جمع زیادی از دانشجویان و اساتید و گروههای مختلف مردم حضور داشتند از سه اسیر فلسطینی به گرمی استقبال شد.
 
فوادالرازم، قدیمی ترین اسیر جهاد اسلامی با 30 سال سابقه اسارت، رائدالحلاق، از اسرای معروف مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) و فاطمه الزق و فرزند خردسالش یوسف امروز وارد دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین شدند و به پاس استقامت و پایداری در زندانهای اسرائیل با گل و اسپند مورد استقبال قرار گرفتند.
 
اسرای فلسطینی سپس با حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه نسبت به شهدا ادای احترام کردند که در این مکان ضمن آتش زدن پرچم اسرائیل توسط دانشجویان، به نشانه صلح و آزادی چند کبوتر به آسمان رها شد.
 
اسرای فلسطینی آزاد شده از بند رژیم صهیونیستی سپس با حضور در سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی خاطراتی از روزهای اسارت خود را تشریح کردند.
مطالب مرتبط

♦ سرباز روح الله رضوی

چرا بلوک کشورهای مخالف موجودیت رژیم صهیونیستی شکل نمی‌گیرد؟
♦ سرباز روح الله رضوی

چرا بلوک کشورهای مخالف موجودیت رژیم صهیونیستی شکل نمی‌گیرد؟

سرباز روح الله رضوی بلوک‌بندی محور مقاومت بدلیل انشقاق امت اسلامی بر سر بحران سوریه، دیگر کارآمدی پیشین خود را از دست داده است و وقت آن فرارسیده تا بلوکی جدید با نقطه کانونی به رسمیت نشناختن رژیم صهیونیستی، در میان دولت‌ها و ملت‌های آزاده دنیا شکل بگیرد تا بتواند آنانی را ...

|

تحقق آرمانها روی آسمانها!

تحقق آرمانها روی آسمانها!

این باور که بدون همراهی همه مسلمین و رفع همه اختلافات سیاسی، نمی توان به آرمانهای مشترک دست پیدا کرد را کسانی که در وسط میدان هستند به خوبی درک می کنند هر چند تلگرام نشینان متوجه آن نباشند.

|

اگرصدای اسلام بلندشود، دیگر نمی شود به ملت ها ظلم بکنند...

اگرصدای اسلام بلندشود، دیگر نمی شود به ملت ها ظلم بکنند...

اگر صدای اسلام بلند بشود، دیگر نمیشود این‌جور به ملّتها ظلم بکنند؛ صدای اسلام را خاموش میکنند تا بتوانند مسائل مستضعفین عالم را از یادها ببرند، مسئله‌ی فلسطین را به فراموشی بسپرند، غصب یک کشور اسلامی را به فراموشی بسپرند؛ هدفها اینها است. اگر ما به قرآن و به هدایت قرآن تمسّک ...

|

نظرات کاربران