در حال بارگذاری ...

آیت الله جوادی آملی، مفسر بزرگ قرآن کریم و استاد حوزه علمیه قم با اسرای فلسطینی و وزیر اسرای دولت منتخب فلسطین در شهر قم دیدار کردند.

آیت الله جوادی آملی امروز (27 آذر) در دیدار با وزیر اسرای فلسطین و گروهی از اسرای آزاد شده از زندان های رژیم اشغالگر قدس تصریح کرد: خداوند در هر زمانی گاهی به شکل اعطای نعت و گاهی به صورت اعطای سختی ها انسان ها را مورد آزمون قرار می دهد.


وی خطاب به دیدار کنندگان افزود: هر فردی در طول زندگی خود به نوعی مورد آزمون الهی قرار می گیرد و شما هرگز به علت اسارت در زندان ناراحت باشید چرا که آن امتحانی از سوی خداوند متعال است.


آیت الله جوادی آملی با تاکید بر اجر و ثواب فراوان جهاد در پیشگاه خداوند تصریح کرد: آیات متعددی در قرآن با موضوع هایی همچون مقابله و ایستادگی در برابر کفار و ظالمان وجود دارد و در آیات بسیاری هم به اجر و ثواب جهاد در راه خدا اشاره شده است.


وی خاطرنشان کرد: رژیم اشغالگر قدس جنایات بسیاری مرتکب شده است و تنها راه مقابله با کفار وحدت و همدلی مسلمانان است.


عطاء الله ابوصبح، وزیر اسرای فلسطین نیز که از جمله این دیدار کنندگان بود، در ابتدا با تاکید بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از مردم مظلوم فلسطین گفت: هدف ما از آمدن به ایران این است که بگوییم ما هم بر عهد خود وفادار هستیم و به آن پایبند خواهیم ماند.


وی با اشاره به جنایات وحشیانه رژیم اسرائیل در حق اسرای فلسطینی ادامه داد: زندانی کردن مردان و زنان، ویران کردن خانه های آنها و کشتار آنها در فلسطین از جنایات هایی است که این رژیم نامشروع بر علیه بشریت و مسلمانان انجام می دهد.


وی در پایان تصریح کرد: با تکیه بر لطف و یاری خداوند ما با رژیم منحوس و اشغالگر اسرائیل و غاصبان قدس مبارزه خواهیم کرد تا تمام سرزمین مقدس فلسطین را آزاد کنیم.
مطالب مرتبط

♦ سرباز روح الله رضوی

چرا بلوک کشورهای مخالف موجودیت رژیم صهیونیستی شکل نمی‌گیرد؟
♦ سرباز روح الله رضوی

چرا بلوک کشورهای مخالف موجودیت رژیم صهیونیستی شکل نمی‌گیرد؟

سرباز روح الله رضوی بلوک‌بندی محور مقاومت بدلیل انشقاق امت اسلامی بر سر بحران سوریه، دیگر کارآمدی پیشین خود را از دست داده است و وقت آن فرارسیده تا بلوکی جدید با نقطه کانونی به رسمیت نشناختن رژیم صهیونیستی، در میان دولت‌ها و ملت‌های آزاده دنیا شکل بگیرد تا بتواند آنانی را ...

|

تحقق آرمانها روی آسمانها!

تحقق آرمانها روی آسمانها!

این باور که بدون همراهی همه مسلمین و رفع همه اختلافات سیاسی، نمی توان به آرمانهای مشترک دست پیدا کرد را کسانی که در وسط میدان هستند به خوبی درک می کنند هر چند تلگرام نشینان متوجه آن نباشند.

|

اگرصدای اسلام بلندشود، دیگر نمی شود به ملت ها ظلم بکنند...

اگرصدای اسلام بلندشود، دیگر نمی شود به ملت ها ظلم بکنند...

اگر صدای اسلام بلند بشود، دیگر نمیشود این‌جور به ملّتها ظلم بکنند؛ صدای اسلام را خاموش میکنند تا بتوانند مسائل مستضعفین عالم را از یادها ببرند، مسئله‌ی فلسطین را به فراموشی بسپرند، غصب یک کشور اسلامی را به فراموشی بسپرند؛ هدفها اینها است. اگر ما به قرآن و به هدایت قرآن تمسّک ...

|

نظرات کاربران